indexhibit : email : admin

Objektas: Butas Žirgo g., Vilniuje, 2012 m.

Užduotis: interjero projektas, baldų projektai

Architektė: Audronė Kondratienė

Fotografas: Augis Narmontas

Aprašymas: tai 128 kv.m ploto 4 kambarių butas Vilniuje, Žirgo g.
Butas dalijamas į dvi pagrindines zonas: privačią – miegamųjų ir viešą – gyvenamąją. Šios zonos atskirtos durimis koridoriuje ir grindų dangomis: privati kambarių zona išklijuota kilimine danga, o holas su virtuve-valgomuoju akmens masės plytelėmis. Gyvenamajame kambaryje įrengta parketlenčių danga. Kambarių zonai priklauso vonios kambarys, su šalia esančia skalbykla, o sanmazgas su dušo niša – kasdieniam naudojimui.
Sienos dažomos sodrių tonų žemės spalvomis. Kiekvienas kambarys turi savitą pilkos spalvos toną. Viename kambaryje – tai gelsvas prieskonis, kitame – melsvas, trečiame - rusvas. Gyvenamoje zonoje ir koridoriuose sienos dažomos kakavos atspalviu. Šios sodrios spalvos esant skirtingam apšvietimui ir paros laikui, įgauna skirtingą atspalvį, taigi niekada nepabosta. Derinant sienų, grindų, baldų, užuolaidų, apmušalų spalva, buvo derinamasi ir prie klientų pageidavimų ir kiekvieno gyventojo charakterio. Nuo pat pradžių buvo sutarta, kad sienų ir visų kitų interjero elementų bei detalių, spalvos turi „turėti svorį“ ir dalyvauti kuriant interjero nuotaiką. Paskutinis interjero baigiamasis akordas – kiekvienoje patalpoje parinkti meno kūriniai – tapyba, keramika. Paveikslai buvo atrinkti pagal vyraujančios tos patalpos spalvas ir nuotaiką (kaip ir gyventojo charakterį), taigi rezultatas – ant sienų „įaugę“, tarsi kurti specialiai tai erdvei, tapybos darbai.
Virtuvės fasadams naudota dažyta blizgi MDF plokštė, kuri buvo derinta prie matinių sienų paviršių ir maksimaliai atspindi patenkančią dienos šviesą, suteikdama prabangos pojūtį. Stalviršiai, sienos dalis po spintelėmis ir dalis sienų apklijuoti itin atsparia lieto granito medžiaga.
Visi korpusiniai baldai, išskyrus svetainės ir holo komodas, buvo gaminti pagal individualius projektus UAB „Dalisima“. Drabužinių spintas gamino UAB „Vesida“. Lovos – „Subtila“. Valgomojo stalas, kėdės parinktos ir pirktos UAB „Ergonomas“. Svetainės ir holo komodos – UAB „Instyle JG“.
Visi keramikos meno darbai šiame interjere – Agne Kondrataite (Ceramage Ceramics);
Paveikslai (tapybos darbai) – „Lietuvos aido“ galerija.

Built with Indexhibit