indexhibit : email : admin

Objektas: Butas Smuglevičiaus g., Vilniuje, 2014 m.

Užduotis: interjero projektas, baldų projektai

Architektas: Adomas Kondratas

Fotografas: Augis Narmontas

Aprašymas: Šis 76 kv.m ploto butas jau išgyveno vieną interjero ciklą ir praėjus dešimčiai metų, prašyte prašėsi remonto ir naujų sprendimų. Buvo nuspręsta keisti viską iš esmės, interjere naudojant šiuolaikines apdailos medžiagas ir sprendimus. Interjero idėja - rusvai pilkame fone atsirandantys ryškesni akcentai, komponuojami prie sodrių atspalvių grindų. Korpusinių baldų,virtuvės stalviršio ir spintelių, net palangių spalva identiška sienų spalvai, tad nekonkuruoja su pagrindiniais interjero elementais. Stengtasi paneigti mitą, kad tamsios lubos slegia: gyvenamojoje zonoje įrengtos įtempiamos lubos sukelia priešingą efektą.
Pagrindinė 37 kv.m ploto gyvenamoji zona savyje talpina prieškambarį, virtuvę, valgomąjį ir svetainę. Zonos atskirtos tik baldų dėka: lentynomis su buteliukų kolekcija, sofa, glaudžiama prie stalo. Pažemintos lubos prieškambaryje žymi prieškambario ir koridoriaus zoną.
Virtuvės-valgomojo-svetainės zona visiškai simetriška, baldai kompaktiški ir glaudžiami šalia.
Sunkiai įžodinamos vandenyno mėlio spalvos virtuvės fasadai žaidžia su sofos ryškiu audiniu. Ramų foną suteikia pilkšvai rusvos juostuotos vinilinių lentelių grindys, rusvos įtempiamos lubos.
Prieškambaryje pasitinka ažūrinė atitvara, atribojanti įėjimo zoną nuo likusios erdvės svetainėje tampanti lentynomis buteliukų kolekcijai. Molio spalvos pufas - vienas iš bendros zonos akcentų.
Sūnaus kambaryje viskas byloja apie beisbolą: fototapetais dekoruota sienos dalis ir spintų durys, ant sienos dešinėje - trofėjų kolekcija, stalas, kurio kojoms naudotos beisbolo lazdos. Grindų dangai naudota itin atspari ir lengvai valoma kiliminė danga, kurios dėka išgautas beisbolo aikštės piešinys.
Netradiciniai sprendimai vonios kambaryje: vinilinėmis (PVC) lentelėmis klijuotos grindys ir sienos, praustuvo stalviršiui naudojama itin atspari kompaklaminato medžiaga, švytinčiose įtempiamose lubose sumontuota dušo "lietaus" galva ir melsvas "gyvatukas".

--

Built with Indexhibit